Jechał mercedesem bez uprawnień. Wyleciał z S3

28 maj 2016
fot. Pomoc drogowa Anhol

W sobotnie południe doszło do wypadku na trasie S3 na wysokości Gorzowa. Kierowca mercedesa na zwężeniu obwodnicy wypadł z drogi. Mężczyzna został zabrany do szpitala.

Kierowca mercedesa jechał od strony Szczecina, w pewnym momencie na zwężeniu obwodnicy Gorzowa z niewiadomych przyczyn zjechał z drogi i wylądował autem w rowie.

Mężczyzna został zabrany do szpitala. - Okazało się, że 34-letni kierowca nie posiadał prawa jazdy - komentuje Marcin Maludy, rzecznik prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

Policjanci ustalają dokładne przyczyny wypadku. Kierowca odpowie za jazdę bez uprawnień. Ruch na S3 odbywa się bez utrudnień.

gorzowiani.com

kolizja_s3-1.jpgRedakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u