Zderzenie dwóch osobówek w zielonogórskiej Raculi. Jedna osoba poszkodowana (ZDJĘCIA)

17 marzec 2019
Autor: 
Zderzenie dwóch osobówek w zielonogórskiej Raculi. Jedna osoba poszkodowana Redakcja

Jedna osoba została poszkodowana po kolizji w zielonogórskiej Raculi. Na ulicy Głogowskiej zderzyły się dwa samochody osobowe. Droga jest zablokowana.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kolumna pojazdów jechała ul. Głogowską w kierunku Drzonkowa. Tuż przed skrzyżowaniem z ul. Modrzewiową kierująca Alfą Romeo zaczęła hamować. Sytuacji na drodze nie zauważył prawdopodobnie kierowca Peugeota, który najechał na tył osobówki.

Do akcji wysłano podstawowy zespół pogotowia oraz patrol policji z drogówki. Przybyły również dwa zastępy straży pożarnej z Zielonej Góry oraz miejscowi ochotnicy. Strażacy zabezpieczyli rozbite auta i wyciągnęli poszkodowaną kobietę, która nie mogła samodzielnie opuścić Alfy Romeo. Obecnie przechodzi ona badania w karetce. Prawdopodobnie zostanie przetransprotowana do szpitala, gdzie przejdzie szczegółowe badania.

Droga jest zablokowana w obu kierunkach. Miejsce zdarzenia można objechać przyległymi ulicami. Swoje czynności na miejscu zdarzenia cały czas prowadzą policjanci.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u