Czołowe zderzenie dwóch osobówek na skrzyżowaniu w Zielonej Górze (ZDJĘCIA)

08 maj 2019
Autor: 
Czołowe zderzenie dwóch osobówek na skrzyżowaniu w Zielonej Górze Redakcja

Dwa samochody osobowe czołowo zderzyły się na skrzyżowaniu ulic Nowej i Browarnej w Zielonej Górze. Pojazdy całkowicie zablokowały skrzyżowanie.

Do zdarzenia doszło w środę, 8 maja, po godzinie 17:50. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca samochodu marki Kia Ceed jadąc ulicą Browarną zamierzał wykonać manewr skrętu w prawo na ul. Nową. Kiedy wjeżdżał on na skrzyżowanie, czołowo zderzył się z Seatem Ibiza, który skręcał w ulicę Browarną. Zderzenie było na tyle silne, że w Seacie wystrzeliły poduszki powietrzne.

Na miejsce wysłano dwa zastępy straży pożarnej, patrol policji z Wydziału Ruchu Drogowego oraz dwa zespoły pogotowia. Wszyscy uczestnicy zdarzenia wyszli z pojazdów o własnych siłach jeszcze przed ich przyjazdem i nie potrzebowali pomocy medycznej. Z rozbitych osobówek wyciekło jednak wiele płynów eksploatacyjnych, które strażacy musieli zneutralizować.

Służby całkowicie zablokowały ulicę Nową. Nie wiadomo jak długo policjanci będą blokować drogę.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u