Potrącenie kobiety na pasach w Zielonej Górze. Młody kierowca cofał

11 maj 2019
Autor: 
Potrącenie na pasach w Zielonej Górze. Młody kierowca cofał Redakcja

Do zdarzenia doszło w sobotę, 11 maja, około godziny 17 na skrzyżowaniu ulic Mickiewicza z Lisowskiego. Na miejscu pracowała policja oraz pogotowie.

Kierujący pojazdem marki Honda Civic, cofając potrącił kobietę, która znajdowała się na przejściu dla pieszych. Na miejsce wezwana została policja oraz Podstawowy Zespół Ratownictwa Medycznego. Ratownicy zajęli się opatrywaniem kobiety a funkcjonariusze policji ustalali jak doszło do tego feralnego zdarzenia.

- Zdarzenie została zakwalifikowane jako kolizja. - podaje podinsp. Małgorzata Barska - Oficer Prasowy Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze.

Młodemu kierowcy został sporządzony wniosek o ukaranie do sądu.

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u