Gwałtowne hamowanie autobusu MZK w Zielonej Górze. Ranna została jedna osoba

09 sierpień 2019
Gwałtowne hamowanie autobusu MZK w Zielonej Górze. Ranna została jedna osoba Redakcja

Kierowca autobusu Miejskiego Zakładu Komunikacji był zmuszony gwałtownie zahamować pojazd, aby nie doprowadzić do zderzenia. Jedna z pasażerek autobusu upadła. Ranna kobieta trafiła do szpitala. 

Do zdarzenia doszło w piątek, 9 sierpnia, po godzinie 8 rano na ulicy Zacisze w Zielonej Górze. Kierujący autobusem MZK wyjeżdżał z zatoczki. Podczas wykonywania manewru, ktoś zajechał mu drogę. Kierowca musiał gwałtownie zahamować, aby uniknąć zderzenia.

W wyniku gwałtownego hamowania, jedna z pasażerek autobusu przewróciła się. Na miejsce wezwane zostało pogotowie oraz policja. Ratownicy medyczni przetransportowali ranną 70-latkę do szpitala.

Funkcjanriusze policji ustalają jak doszło do tego zdarzenia, sprawdzony będzie monitoring w autobusie.

Kierujący autobusem zjechał na pobliski parking, nie występują utrudnienia w ruchu na ulicy Zacisze. 

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.