21-latek topił się w Karninie koło Gorzowa

11 sierpień 2019
Autor: 
21-latek topił się w Karninie koło Gorzowa Fot. gorzowianin.com

W Karninie (gmina Deszczno) topił się młody mężczyzna. Z wody wyłowili go plażowicze. 21-latek był reanimowany, trafił do szpitala.

Wszystko wydarzyło się niedzielę, 11 sierpnia. Około godziny 19:00 plażowicze przebywający nad jeziorem w Karninie zaalarmowali gorzowskich strażaków o mężczyźnie, który znalazł się pod wodą. Na miejsce wysłano trzy zastępy straży pożarnej wraz z łódką, policję oraz zespół pogotowia.

Świadkowie zdarzenia wyłowili 21-letniego mężczyznę jeszcze przed przyjazdem służb. Plażowicze od razu przystąpili do jego reanimacji. Następnie akcję przejęli strażacy.

Po kilkudziesięciu minutach reanimacji ratownikom udało się przywrócić krążenie u młodego mężczyzny. - Został on przetransportowany do szpitala w Gorzowie Wielkopolskim - relacjonuje podkom. Maciej Kimet z Zespołu Prasowego Lubuskiej Policji.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u