Włamał się do lokalu, najadł po czym wyniósł skrzynki z piwem

09 czerwiec 2016

Do nietypowego włamania doszło w miniony weekend w lokalu gastronomicznym. 23-letni mężczyzna włamał się do restauracji, zjadł posiłek, a następnie wyniósł dwie skrzynki piwa. Wszystko zarejestrowała kamera monitoringu.

Wszystko działo się w centrum Gorzowa w nocy z soboty 4 czerwca na niedzielę 5 czerwca. W jednej z restauracji została wybita szyba, przez którą do środka lokalu wszedł mężczyzna.

Całe zdarzenie zarejestrowała kamera monitoringu znajdująca się w lokalu. Na nagraniu widać, jak mężczyzna wchodzi do restauracji i zaczyna przeszukiwać pomieszczenie.

- Włamywacz postanowił się również posilić, dlatego zaczął konsumować produkty spożywcze, które były w lokalu. Po posiłku wziął dwie skrzynki piwa i wyszedł. Narobił strat na co najmniej tysiąc złotych – komentuje Grzegorz Jaroszewicz z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

Dzięki nagraniu, policjantom ustało się ustalić kim jest włamywacz. Okazało się, że 23-letni gorzowianin jest doskonale znany gorzowskim policjantom. Mężczyzna został zatrzymany w środę 8 czerwca na Zawarciu.

Usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem. Grozi mu do 10 lat więzienia.

gorzowianin.com

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.