W kilka sekund ukradł telefon z ciężarówki. Rozpoznajesz złodzieja? (ZDJĘCIA)

18 wrzesień 2019
Autor: 
W kilka sekund ukradł telefon z ciężarówki. Rozpoznajesz złodzieja? KPP Żagań

Żagańscy policjanci poszukują sprawcy kradzieży. Mężczyzna podjechał rowerem pod ciężarówkę, a następnie ukradł z kabiny telefon. Całą sytuację zarejestrowała kamera monitoringu.

Do kradzieży doszło nad ranem w poniedziałek, 16 września. Na zdjęciach z monitoringu widać, że mężczyzna podjechał rowerem pod samochód ciężarowy zaparkowany przy ul. Plac Słowiański. Po kilku sekundach był on już w kabinie pojazdu, z którego ukradł telefon komórkowy o wartości 1500 złotych.

Złodzieja nie udało się namierzyć do tej pory. - Osoby, które rozpoznają mężczyznę, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Żaganiu pod numerem telefonu 68 476 32 60 - informuje sierż. Arkadiusz Szlachetko z żagańskiej policji.

Policjanci apelują, aby mężczyzna sam zgłosił się do żagańskiej komendy.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u