Poważne potrącenie w Zielonej Górze

25 październik 2019
Poważne potrącenie w Zielonej Górze Fot. Czytelniczka Laura

Samochód osobowy potrącił mężczyznę w dzielnicy Zielonej Góry-Przylepie. Na miejscu pracuje już patrol policji oraz pogotowie. Występują utrudnienia w ruchu.

Do zdarzenia doszło na ulicy Solidarności przy skrzyżowaniu ze Strażacką w Przylepie. Na miejsce zadysponowane zostały służby ratownicze. Potrącony mężczyzna trafił pod opiekę ratowników medycznych, ma najprawdopodobniej złamaną nogę.

Pas w kierunku centrum miasta jest zablokowany, ruch odbywa się wahadłowo. Policjanci ustalają przyczyny tego zdarzenia, pieszy nie przechodził przez pasy.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.