Zielona Góra: Aż 6 zastępów straży pożarnej usuwa 20-kilometrową plamę oleju

29 październik 2019
Zielona Góra: Aż 6 zastępów straży pożarnej usuwa 20-kilometrową plamę oleju Redakcja/Zdjęcie poglądowe

Strażacy usuwają bardzo długą plamę substancji ropopochodnej na odcinku z Zielonej Góry aż do Lasek. Na czas działań straży pożarnej mogą występować utrudnienia w ruchu.

Zielonogórscy strażacy zawodowi wspólnymi siłami z ochotnikami z Czerwieńska, Nietkowa oraz Przylepu neutralizują bardzo długą plamę substancji ropopochodnej na odcinku z Zielonej Góry aż do Lasek. W działaniach bierze udział 6 zastępów straży pożarnej. Do wycieku doszło z uszkodzonego baku pojazdu, który przemieszczał się na trasie. Zdarzenie potwierdza dyżurny Wojewódzkiego Stanowiska Koordynacji Ratownictwa KW PSP w Gorzowie Wielkopolskim. 

Na czas działań straży pożarnej mogą występować utrudnienia w ruchu na wybranych odcinkach Drogi Wojewódzkiej numer 280 i 279.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u