Groźny wypadek na Warszawskiej w Gorzowie. Dwie osoby trafiły do szpitala (ZDJĘCIA)

30 październik 2019
Autor: 
Wypadek w Gorzowie. Dwie osoby w szpitalu Fot. Jakub Fabicki

Trzy samochody osobowe zderzyły się na skrzyżowaniu ulic Warszawskiej i Głowackiego w Gorzowie Wielkopolskim. Auta zablokowały całe skrzyżowanie. Dwie osoby zostały poszkodowane.

Do zdarzenia doszło w środę, 30 października, tuż po godzinie 14:55. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca Volkswagenem jadąc ulicą Warszawską, skręciła w lewo w ul. Głowackiego, wymuszając pierwszeństwo przejazdu na kierowcy Fiata. Mężczyzna nie miał żadnych szans na uniknięcie wypadku i uderzył w osobówkę. Na koniec oba pojazdy uderzyły jeszcze w Skodę.

Na miejsce zdarzenia przyjechały dwa zespoły pogotowia oraz patrole policji. Pojawiły się także dwa zastępy straży pożarnej. W wyniku wypadku do szpitala przetransportowano dwie osoby. Jedna z nich była nieprzytomna.

W związku ze zdarzeniem na drodze szybko stworzyły się korki. Ulica Warszawska w kierunku centrum miasta została całkowicie zablokowana.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.