Świecko: Odzyskano kradzione auto o wartości 80 tys. złotych

09 styczeń 2020
Autor: 
Nadodrzański Oddział Straży Granicznej Świecko: Odzyskano kradzione auto o wartości 80 tys. złotych

Funkcjonariusze Wspólnej Polsko-Niemieckiej Placówki w Świecku w czwartek 8 stycznia odzyskali Hyundaya Tuscona wartego 80 tys. złotych.

Funkcjonariusze wytypowali do kontroli samochód osobowy marki Hyunday Tuscon na niemieckich rejestracyjnych. Pojazdem kierował 36-letni Polak. Kierowca podczas kontroli nie chciał okazać funkcjonariuszom dokumentów pojazdu. Dodatkowo przyznał, że nie wie kto jest właścicielem samochodu. Podczas dokonanych przez funkcjonariuszy sprawdzeń ustalono, że samochód ten został skradziony kilka godzin wcześniej na terytorium Niemiec. Kierowca pojazdu został zatrzymany a następnie przekazany Policji w Słubicach, która prowadzić będzie dalsze czynności w tej sprawie.

Źródło: mjr SG Joanna Konieczniak Rzecznik Prasowy Komendanta Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej

KMB

 
Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u