Okradł stoisko z truskawkami w Zielonej Górze. Szuka go policja (ZDJĘCIA)

31 styczeń 2020
Autor: 
Okradł stoisko z truskawkami w Zielonej Górze Fot. KMP Zielona Góra

Zielonogórska policja prosi o pomoc w schwytaniu mężczyzny, który sierpniu 2019 okradł stoisko z truskawkami przy al. Wojska Polskiego.

Policjanci z Komisariatu II Policji w Zielonej Górze otrzymali zawiadomienie o kradzieży utargu ze stoiska z truskawkami w sierpniu 2019 roku. - Prowadzący sprawę po sprawdzeniu zapisów monitoringu zainstalowanego w pobliżu ustalił, że na nagraniach widoczny jest mężczyzna, który mógł dokonać kradzieży - podaje podinsp. Małgorzata Barska, rzecznik zielonogórskiej policji.

Funkcjonariuszom nie udało się jednak odnaleźć złodzieja. Dlatego poprosili oni prokuraturę o zezwolenie na publikację wizerunku sprawcy kradzieży.

- Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę widocznego na nagraniach oraz zdjęciach proszone są o kontakt z osobisty lub telefoniczny z Komisariatem II Policji, ul.Szarych Szeregów 8, tel: 68 4761211 - informuje policja w Zielonej Górze.

Przeczytaj też: Detektory czadu trafiły do zielonogórskich karetek

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u