Miał płonąć budynek, palił się fotel. Wysłano blisko 10 zastępów straży pożarnej

06 luty 2020
Autor: 
Pożar w Obrze Dolnej. Miał płonąć budynek, palił się fotel Fot. OSP Kargowa

Blisko dziesięć zastępów straży pożarnej wysłano do pożaru budynku w Obrze Dolnej koło Kargowej. Szybko okazało się, że potężny dym był jednak efektem płonącego fotela.

Informacja o pożarze wpłynęła do dyżurnego wolsztyńskich strażaków w czwartek, 6 lutego, około godziny 11:40. Zdaniem osoby zgłaszającej w miejscowości Obra Dolna (gmina Kargowa) płonąć miał budynek, w którym kiedyś znajdowała się szkoła. Z obiektu wydobywało się gęste zadymienie.

Na miejsce wysłano łącznie blisko 10 zastępów straży pożarnej z województwa lubuskiego i wielkopolskiego, ponieważ do zdarzenia doszło w rejonie współdziałania. Po dojeździe pierwszego samochodu gaśniczego okazało się, że sytuacja nie jest jednak taka poważna. W środku budynku płonął fotel.

Pożar został opanowany przez pobliskich mieszkańców jeszcze przed przyjazdem strażaków. O sytuacji powiadomiona została także policja.

Przeczytaj też: Jak interweniowały jednostki OSP w Lubuskiem w 2019 roku? (STATYSTYKA)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u