Nowa Sól: Wziął siekierę i uderzył kolegę w głowę. Wcześniej razem pili alkohol

26 luty 2020
Wziął siekierę i uderzył kolegę. Wcześniej razem pili alkohol Redakcja/archiwum

Najpierw razem pili alkohol, a potem zaatakowali 38-latka. Jeden z nich uderzył swojego kompana obuchem siekiery. Napastnicy zostali już aresztowani.

Wszystko wydarzyło się w piątek, 21 lutego. W jednej z miejscowości powiatu nowosolskiego odbywała się libacja alkoholowa. Nagle mężczyźni w wieku 46 i 48 lat zaatakowali swojego 38-letniego kolegę.

- Młodszy z podejrzanych posługiwał się siekierą. Uderzył pokrzywdzonego obuchem siekiery w głowę - relacjonuje Joanna Częstochowska z Prokuratury Okręgowej w Zielonej Górze.

W sprawie wszczęto śledztwo i przesłuchano podejrzanych. Po przeprowadzeniu wszystkich czynności prokurator skierował do sądu w Nowej Soli wniosek o zastosowanie tymczasowego aresztowania wobec napastników. Sąd przychylił się i zastosował wspomniane środki zapobiegawcze wobec mężczyzn.

Przeczytaj też: Pożar domu w Zielonej Górze. Dach runął do środka (ZDJĘCIA)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u