Wypadek koło Cybinki. Ciężarówka uderzyła w drzewo. Kierowca był uwięziony (ZDJĘCIA)

01 kwiecień 2020
Autor: 
Wypadek koło Cybinki. Ciężarówka uderzyła w drzewo Fot. Sebastian, OSP Cybinka

Wypadł z drogi i czołowo uderzył w drzewo. Kierowca ciężarówki był uwięziony w zgniecionej kabinie. Krajowa "29" koło Cybinki jest całkowicie zablokowana.

Informacja o wypadku wpłynęła do słubickich służb środę, 1 kwietnia, o godzinie 18:20. Kierowca ciężarówki marki Volvo jechał drogą krajową nr 29 w kierunku Cybinki. Nagle w pojeździe prawdopodobnie wystrzeliła opona. Wówczas ciężarówka zjechała z drogi i czołowo uderzyła w drzewo.

Siła zderzenia była bardzo duża. Kabina została mocno zniszczona, natomiast kierowca był uwięziony w pojeździe.

Na miejsce wysłano cztery zastępy straży pożarnej oraz zespół pogotowia. Przybyły także patrole z drogówki. - Kierowca ciężarówki został poszkodowany. Po uwolnieniu z pojazdu został przekazany ratownikom medycznym. Trafił do szpitala - relacjonuje dyżurny Wojewódzkiego Stanowiska Koordynacji Ratownictwa KW PSP w Gorzowie Wielkopolskim.

Dokładne okoliczności zdarzenia ustalają już policjanci. Droga krajowa nr 29 jest zablokowana w obu kierunkach. Objazd przez Rzepin. - Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami nawet do godziny 21:50 - informuje GDDKiA.

Przeczytaj też: Działają na pierwszej linii frontu. "Dziękujemy naszym rodzinom - bohaterom drugiego planu" (FILM)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u