Pożar w zielonogórskim Stelmecie. Zapalił się wentylator

06 maj 2020
Pożar w zielonogórskim Stelmecie. Zapalił się wentylator Redakcja/Zdjęcie poglądowe

Trzy zastępy straży pożarnej gaszą pożar wentylatora na terenie zielonogórskiego Stelmetu. 

W środę, 6 maja, około godziny 10:30, dyżurny operacyjny Stanowiska Kierowania Komendanta Miejskiego PSP w Zielonej Górze otrzymał zgłoszenie dotyczące pożaru na terenie firmy Stelmet przy ulicy Gorzowskiej w Zielonej Górze. - Zgłoszenie brzmiał bardzo poważnie, miał palić się pellet. - mówi st. kpt. Arkadiusz Kaniak, rzecznik zielonogórskich strażaków.

Na miejsce zadysponowano 3 zastępy straży pożarnej, po wstępnym rozpoznaniu okazało się, że pali się jeden z wentylatorów. - Sytuacja w ciągu kilkunastu minut powinna zostać opanowana. - dodaje st. kpt. Arkadiusz Kaniak. W zdarzeniu nikt nie został ranny.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.