Podpalenie auta w Gorzowie. "Działali na zlecenie, nie byli profesjonalni" (FILM)

18 maj 2020
Autor: 
Podpalenie auta w Gorzowie. "Działali na zlecenie, nie byli profesjonalni"

Pod osłoną nocy dwóch mężczyzn podchodzi do zaparkowanego auta mieszkanki Gorzowa Wielkopolskiego. Oblewają je łatwopalną cieczą, a następnie podpalają. Ogień gwałtownie buchnął, a samochód stanął w płomieniach.

Wszystko działo się w nocy z niedzieli na poniedziałek, 18 maja, przy ulicy Grottgera w Gorzowie. Po godzinie 23:30 do zaparkowanego samochodu podeszło dwóch mężczyzn. Nagle widać jak obaj oblewają przód pojazdu nieznaną substancją.

Na zapisie z monitoringu widać, jak mężczyźni podpalili osobówkę. Ogień niemalże natychmiast objął cały samochód. W tym momencie prawdopodobnie ulegli oni poparzeniom.

"Działali na zlecenie"

Oprócz Nissana spłonęły też dwie bramy garażowe. Ponadto ogień nadpalił Fiata stojącego po drugiej stronie ulicy. Jak opisuje autorka nagrania, mężczyźni działali na zlecenie, jednak nie byli profesjonalni.

Właściciele samochodu wyznaczyli nagrodę w wysokości 5 tysięcy złotych za pomoc w ujęciu sprawców lub ich wskazanie.

Przeczytaj też: Groźny wypadek w Świebodzinie. "Czołówka" na drodze dla rowerów

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u