Pracownik urzędu gminy w Trzebiechowie handlował narkotykami. "Miejscowy diler i plantator" (ZDJĘCIA)

19 maj 2020
Autor: 
Pracownik urzędu gminy w Trzebiechowie handlował narkotykami Fot. KMP Zielona Góra

Sulechowscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy posiadali narkotyki. Jeden z zatrzymanych to pracownik urzędu gminy w Trzebiechowie - ustalił portal NewsLubuski.pl.

Wszystko wydarzyło się w sobotnie popołudnie, 16 maja. Funkcjonariusze kryminalni z Sulechowa w wyniku wcześniejszych działań operacyjnych zatrzymali do kontroli samochód osobowy. Podczas sprawdzania pojazdu przy użyciu specjalnie przeszkolonego psa, policjanci odnaleźli ukrytą w aucie metaamfetaminę.

Tuż po zatrzymaniu kryminalni przeszukali mieszkania obu mężczyzn. - Znaleziono środki odurzające i sadzonki konopi rosnące w doniczkach. U 30-latka zabezpieczono 13 sadzonek, 15 gramów amfetaminy, 44 gramów metaamfetaminy, 87 gramów marihuany, natomiast u 41-latka 1 sadzonkę konopi - wylicza podinsp. Małgorzata Stanisławska, rzecznik policji w Zielonej Górze.

Gminny pracownik z narkotykami

Jak dowiedział się portal NewsLubuski.pl, zatrzymany 30-latek był pracownikiem urzędu gminy w Trzebiechowie. - To jeden z naszych miejscowych dilerów i plantatorów - napisał do nas anonimowy czytelnik.

Mężczyźnie grozi kara nawet do 12 lat pozbawienia wolności. Z narkotyków, które zabezpieczyli kryminalni, można było uzyskać ponad 1400 "działek" handlowych o łącznej czarnorynkowej wartości ponad 40 tysięcy złotych.

Przeczytaj też: Podpalenie auta w Gorzowie. "Działali na zlecenie, nie byli profesjonalni" (FILM)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u