Wymusił pierwszeństwo i doprowadził do zderzenia. Utrudnienia na trasie Lubsko - Nowogród Bobrzański

27 maj 2020
Autor: 
Wymusił pierwszeństwo i doprowadził do zderzenia Redakcja

Utrudnienia na trasie Lubsko - Nowogród Bobrzański. Na wysokości miejscowości Zabłocie zderzyły się dwa samochody osobowe. W miejscu stłuczki wprowadzono wahadłową organizację ruchu.

Do zdarzenia doszło w środowe popołudnie, 27 maja, po godzinie 16:00.

- Kierujący samochodem marki Volkswagen Touareg jechał od strony Zabłocia. Przed wjazdem na drogę wojewódzką nr 289 nie zatrzymał się na "stopie" i wjechał pod Mercedesa jadącego w kierunku Nowogrodu Bobrzańskiego - relacjonuje kom. Aneta Berestecka, rzecznik żarskiej policji.

Na miejsce przybyły służby ratownicze. Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia i roztrzaskane pojazdy, natomiast policjanci ustalali dokładne okoliczności stłuczki.

W wyniku zdarzenia nikt nie został poszkodowany. Incydent zakwalifikowano jako kolizja drogowa. - Obaj kierowcy byli trzeźwi. Sprawca z Volkswagena został ukarany mandatem karnym w wysokości 500 złotych i 6 punktów karnych - dodaje kom. Berestecka.

Mundurowi zablokowali pas ruchu w stronę Lubska. Ruch po wojewódzkiej "289" odbywa się wahadłowo.

Przeczytaj też: Świdnica: Jeden skręcał, drugi wyprzedzał. Zderzenie osobówek na krajowej "27" (ZDJĘCIA)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u