Wypadek na trasie Dąbie - Pław. Krajowa 32 jest zablokowana

22 czerwiec 2020
Wypadek na trasie Dąbie - Pław. Krajowa "32" jest zablokowana Redakcja/archiwum

Jedna osoba trafiła do szpitala po wypadku na drodze krajowej nr 32 koło Krosna Odrzańskiego. Zderzyły się trzy osobówki. Droga jest całkowicie zablokowana.

Informacja o wypadku wpłynęła do krośnieńskich służb w poniedziałkowe popołudnie, 22 czerwca, około godziny 14:00. Na odcinku krajowej "32" pomiędzy Dąbiem a Pławiem zderzyły się trzy pojazdy.

- Kierująca samochodem marki Volkswagen uderzyła w tył zwalniającego przed nią Volvo. Siła zderzenia była na tyle duża, że Volkswagen wyleciał na przeciwległy pas ruchu, gdzie uderzył w osobowe Renault - relacjonuje mł. asp. Sylwia Betka, rzecznik policji w Krośnie Odrzańskim.

Na miejsce przybyło kilka zastępów straży pożarnej, zespół pogotowia oraz patrole policji z drogówki. W wyniku wypadku kobieta kierująca Volkswagenem została przetransportowana do szpitala. Przejdzie ona w nim wszystkie szczegółowe badania.

Droga krajowa nr 32 jest całkowicie zablokowana. Policja wykonuje czynności zmierzające do ustalenia wszystkich okoliczności zdarzenia.

Przeczytaj też: Wypadek pod Gorzowem. Czołówka dwóch osobówek. Trzy osoby ranne (ZDJĘCIA)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u