Dwa wypadki w jednym miejscu na trasie S3. Jedna osoba ranna (ZDJĘCIA)

27 czerwiec 2020
Dwa wypadki w jednym miejscu na trasie S3. Jedna osoba ranna Redakcja

Osobówka dachowała na trasie S3 koło Świebodzina. Chwilę później tuż obok doszło do kolejnego zderzenia dwóch pojazdów. Jedna osoba trafiła do szpitala. Droga do Gorzowa jest zablokowana.

Do zdarzenia doszło w sobotę, 27 czerwca, po godzinie 18:15. Na trasie S3 pomiędzy Świebodzinem i Międzyrzeczem doszło do dachowania samochodu osobowego. Kierowca nie odniósł żadnych obrażeń.

Na miejsce zadysponowano dwa zastępy straży pożarnej oraz patrole policji z drogówki. Nagle tuż obok doszło do wypadku drogowego.

- Kierowca jednego z pojazdów widząc radiowóz z uruchomionymi sygnałami świetlnymi zwolnił. Wtedy najechał na niego kierowca samochodu, który nie zachował należytej ostrożności. Jedna osoba trafiła do szpitala - relacjonuje mł. asp. Marcin Ruciński, rzecznik świebodzińskiej policji.

Trasa S3 w kierunku do Gorzowa Wielkopolskiego jest całkowicie zablokowana.

Przeczytaj też: Stłuczka na zielonogórskim Jędrzychowie. Zderzyły się dwie osobówki (ZDJĘCIA)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u