Wypadek koło Sławy. Dachowała osobówka. Jedna osoba ranna (ZDJĘCIA)

09 lipiec 2020
Autor: 
Wypadek koło Sławy. Dachowała osobówka. Jedna osoba ranna Fot. OSP Sława

Wypadek na trasie Sława - Lubiatów. Na wojewódzkiej "278" dachował samochód osobowy. Jedna osoba trafiła do szpitala.

Służby otrzymały zgłoszenie o zdarzeniu w czwartkowe przedpołudnie, 9 lipca, po godzinie 9:15. Na odcinku drogi wojewódzkiej nr 278 w pobliżu miejscowości Dąb dachował samochód osobowy marki Opel.

Do akcji wysłano cztery zastępy straży pożarnej, zespół pogotowia oraz patrol policji ze wschowskiej drogówki. W wyniku zdarzenia poszkodowany został kierowca osobówki. Mężczyzna po opatrzeniu przez ratowników medycznych został przetransportowany do szpitala.

Ruch na drodze wojewódzkiej nr 278 na odcinku Sława - Lubiatów odbywał się wahadłowo. Dokładne przyczyny incydentu ustala policja.

Przeczytaj też: Gmina Świdnica: Autobusy dowiozą mieszkańców na wybory prezydenckie. W tle "Bitwa o wozy"

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.