Wypadek na DK29 w Marcinowicach pod Krosnem Odrzańskim. Droga jest zablokowana!

14 sierpień 2020
Autor: 
Wypadek na DK29 w Marcinowicach pod Krosnem Odrzańskim. Droga jest zablokowana!

Bus wypadł z jezdni i dachował na Drodze Krajowej numer 29 w Marcinowicach pod Krosnem Odrzańskim. Droga jest zablokowana. Wprowadzono objazdy.

W piątek, 14 sierpnia, około godziny 18:30 służby ratownicze z powiatu krośnieńskiego otrzymały zgłoszenie dotyczące wypadku na 48,8 kilometrze Drogi Krajowej numer 29 w Marcinowicach. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący busem marki Mercedes Sprinter, jadąc od Osiecznicy w kierunku Marcinowic nie opanował pojazdu i dachował. Busem podróżowały dwie osoby, kobieta i mężczyzna. Kobieta trafiła pod opiekę ratowników medycznych i jest obecnie badana w karetce.

- Kierujący pojazdem jest trzeźwy. Mężczyzna nie odniósł obrażeń. - mł.asp. Sylwia Betka, Oficer Prasowa Komendy Powiatowej Policji w Krośnie Odrzańskim. Policjanci zorganizowali objazd dla samochodów osobowych przez Marcinowice do Osiecznicy.

Godzina 19:40 - Zdarzenie zostało zaliczone jako kolizja. Szczęśliwie nikt nie poważniejszych odniósł obrażeń. Policjanci wciąż prowadzą czynności na miejscu zdarzenia. Jak informuje GDDKiA utrudnienia mogą potrwać do godziny 20:45. 


Czytaj także - Kompletnie pijany kierowca wjechał w plac zabaw. Zatrzymał go komendant policji!

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u