Ciężarówka potrąciła pieszego koło Cybinki. 37-latek zmarł na miejscu

28 sierpień 2020
Autor: 
Ciężarówka potrąciła pieszego koło Cybinki. 37-latek zmarł na miejscu Redakcja/archiwum

Ciężarówka śmiertelnie potrąciła mężczyznę na drodze krajowej nr 29. Życia 37-latka nie udało się uratować. Droga jest zablokowana.

Zgłoszenie o wypadku wpłynęło do słubickich służb w piątkowy wieczór, 28 sierpnia, po godzinie 19:30.

- 62-letni kierowca ciężarówki jechał krajową "29" w pobliżu Cybinki. Nagle pod pojazd wtargnął 37-letni mężczyzna - mówi podkom. Magdalena Jankowska, rzeczniczka policji w Słubicach.

Pieszy zmarł na miejscu

Na miejsce przybyły trzy zastępy straży pożarnej ze Słubic i Cybinki, patrole policji oraz zespół pogotowia. Przyleciał również śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego z Zielonej Góry.

Pieszy był reanimowany. Niestety lekarz stwierdził zgon 37-latka. Kierowca ciężarówki był trzeźwy.

Droga krajowa nr 29 jest całkowicie zablokowana. Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami nawet do północy.

Przeczytaj też: Akcja policji w Zielonej Górze. Pościg za samochodem. W środku były narkotyki? (ZDJĘCIA)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.