Kompletnie pijany kierowca ciężarówki o mało nie zjechał do rowu. Miał ponad 3 promile alkoholu (ZDJĘCIA)

31 sierpień 2020
Autor: 
Kompletnie pijany kierowca ciężarówki o mało nie zjechał do rowu Fot. Stoją! Gorzów

Ponad 3 promile alkoholu wydmuchał kierowca ciężarówki, który o mało nie wpadł do rowu na krajowej "22" w Boleminie koło Gorzowa Wielkopolskiego. Mężczyzna został zatrzymany przez policję.

Wszystko wydarzyło się w poniedziałkowy wieczór, 31 sierpnia, około godziny 19:30. Drogą krajową nr 22 od Gorzowa Wielkopolskiego w stronę Waldowic jechał kierowca ciężarówki marki Scania. Nagle w miejscowości Bolemin (gmina Deszczno) mężczyzna prawdopodobnie stracił panowanie nad kierownicą i omal nie wjechał do rowu.

Na miejsce wysłano patrol policji. Szybko okazało się, że mężczyzna jest pijany. Badanie alkomatem wykazało, że mężczyzna kierujący ciężarówką ma w swoim organizmie ponad 3 promile alkoholu.

Kierowca został zatrzymany. Dodatkowo w celu wykonania dodatkowych czynności mundurowi zabezpieczyli ciągnik siodłowy oraz naczepę.

Przeczytaj też: Wypadek pod Ośnem Lubuskim. Ciężarówka potrąciła rowerzystkę. W akcji śmigłowiec LPR

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u