Alarm bombowy w zielonogórskim Elektroniku

01 wrzesień 2020
Alarm bombowy w zielonogórskim Elektroniku Redakcja/Archwium

Zielonogórskie służby otrzymały zgłoszenie dotyczące podłożonej bomby na terenie Elektronika przy ulicy Staszica w Zielonej Górze. Na miejscu pracowały 4 zastępy straży pożarnej oraz patrole policji.

We wtorek, 1 września, tuż po godzinie 7 rano, policja otrzymała informację, że w budynku Centrum Kształcenia Ustawicznego i Zawodowego numer 2 w Zielonej Górze jest podłożona bomba. Na miejsce zadysponowano 4 zastępy straży pożarnej oraz patrole policji. W budynku nikt nie przebywa, trwa sprawdzanie pomieszczeń. 

W ostatnich miesiącach fałszywe alarmy bombowe są zgłaszane bardzo często m.in. podczas matur. Niestety służby muszą każde takie zgłoszenie potraktować poważnie.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.