Sulechów: Jaki ojciec taki syn. Obaj uwikłani w narkotykowy proceder (ZDJĘCIA)

11 wrzesień 2020
Autor: 
Jaki ojciec taki syn. Obaj uwikłani w narkotykowy proceder Fot. KMP Zielona Góra

Policjanci z Sulechowa zatrzymali 23-letniego dilera narkotyków. Mężczyzna posiadał 115 gramów amfetaminy i przygotowywał ją do sprzedaży. Miesiąc wcześniej zatrzymali jego ojca. Ten miał przy sobie marihuanę.

Zaczęło się od informacji uzyskanych przez sulechowskich kryminalnych. Funkcjonariusze w wyniku działań operacyjnych ustalili, że 23-letni mieszkaniec miasta handluje narkotykami. Wówczas potrzebne było już tylko miejsce jego pobytu.

Szybko okazało się, iż mężczyzna nie przebywa w swoim mieszkaniu, ale u swojego 35-letniego znajomego. Kryminalni wkroczyli do lokalu z samego rana. W środku zastali właściciela nieruchomości oraz podejrzanego.

Szykował amfetaminę do sprzedaży. Nie był notowany

- W pokoju zajmowanym przez 23-latka ujawniono ponad 115 gramów amfetaminy. Część już przygotowana w porcjach do sprzedaży. Dodatkowo w innym pokoju funkcjonariusze znaleźli w doniczce krzew konopi indyjskich. Ten należał do właściciela mieszkania - relacjonuje podinsp. Małgorzata Barska, rzeczniczka zielonogórskiej policji.

Śledztwo prowadzi Prokuratura Rejonowa w Świebodzinie. 23-latek usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków oraz przygotowania do wprowadzenia ich do obrotu. Grozi mu kara więzienia do 10 lat. Teraz został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące.

Jaki ojciec taki syn

Miesiąc wcześniej policjanci zatrzymali też 42-letniego ojca dilera. Ten był poszukiwany listem gończym. Podczas czynności mundurowi znaleźli przy nim marihuanę.

Przeczytaj też: Policyjna eskorta do szpitala. Wieźli mdlejącą kobietę z zagrożeniem życia

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u