Poważny wypadek motocyklisty z osobówką. 30-latek był reanimowany!

15 wrzesień 2020
Poważny wypadek motocyklisty z osobówką. 30-latek był reanimowany! Fot. Grupa Stoją ! Gorzów

Motocykl zderzył się z samochodem osobowym na ulicy Kobylogórskiej w Gorzowie Wielkopolskim. Poważnie ranny motocyklista trafił do szpitala!

We wtorek, 15 września, około godziny 11 na ulicy Kobylogórskiej w Gorzowie Wielkopolskim motocyklista zderzył się z samochodem osobowym marki Mazda. Na miejsce zadysponowano dwa zastępy straży pożarnej, zespół ratownictwa medycznego oraz patrole policji. Jak ustalił portal Newslubuski.pl poważnie ranny 30-letni motocyklista był reanimowany na miejscu zdarzenia, mężczyzna trafił do szpitala.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący Mazdą skręcał w lewo, doszło do zderzenia z motocyklistą, który jechał z naprzeciwka. - mówi podkom. Grzegorz Jaroszewicz, Oficer Prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie Wielkopolskim.

Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają okoliczności tego zdarzenia. Ulica Kobylogórska jest całkowicie zablokowana.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.