Akcja służb w galerii Focus Mall w Zielonej Górze

18 wrzesień 2020
Autor: 
Akcja służb w galerii Focus Mall w Zielonej Górze Redakcja/archiwum

Administracja Focus Mall w Zielonej Górze otrzymała informację, że w budynku podłożony został niebezpieczny ładunek. Na miejsce przyjechała straż pożarna i policja.

Do zdarzenia doszło w piątkowy wieczór, 18 września, tuż po godzinie 18:30. Ze wstępnych informacji wynika, że administracja galerii Focus Mall otrzymała maila z niepokojącą informacją. Na terenie obiektu miał zostać podłożona niebezpieczny ładunek. Pracownicy od razu poinformowali o wszystkim służby ratownicze.

Na miejscu pojawiło się wiele patroli policji oraz dwa zastępy straży pożarnej.

- Właściciel nie podjął decyzji o ewakuacji. Strażacy wszystko dokładnie sprawdzili i nie stwierdzili zagrożenia - mówi podinsp. Małgorzata Barska, rzeczniczka zielonogórskiej policji.

Informacja znów okazała się głupim żartem. W ostatnich dniach do firm i urzędów na terenie Polski masowo spływają wiadomości np. o podłożeniu gazu bojowego sarin. W Lubuskiem takie sygnały otrzymała już m.in. zielonogórska giełda oraz międzyrzecki ratusz. Każde takie zgłoszenie musi być poważnie traktowane przez służby.

Przeczytaj też: Pożar poddasza domu w Świdnicy. W akcji 5 zastępów straży pożarnej (ZDJĘCIA)Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u