Tajemnicza śmierć noworodka w Żaganiu. Prokuratura bada przyczyny

26 wrzesień 2020
Tajemnicza śmierć noworodka w Żaganiu. Prokuratura bada przyczyny Redakcja/archiwum

Żagań. Ciało noworodka znalezione w mieszkaniu. Dokładna przyczyna śmierci nie jest znana. Prokuratura sprawdza wszystkie okoliczności. Pierwszą informację uzyskaliśmy od naszego czytelnika.

Wszystko wydarzyło się w piątkowy wieczór, 26 września. Żagańscy policjanci zostali wezwani do jednego z mieszkań przy ulicy Asnyka. - W lokalu ujawniono ciało maleńkiego dziecka - informuje podkom. Aleksandra Jaszczuk.

Na miejscu zjawił się prokurator. Wstępne ustalenia śledczych wskazują, że przyczyną śmierci nie było działanie jakichkolwiek osób. Wszystko dokładnie wyjaśni jednak sekcja zwłok. Ta odbędzie się już wkrótce.

Obecnie dla dobra sprawy nikt nie udziela szczegółowych informacji o zdarzeniu.

Przeczytaj też: Pożar domu pod Gorzowem. "Zapaliło się od uderzenia pioruna"Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u