Zielona Góra: Wypadek na weselu. Kula dyskotekowa spadła na kobietę (ZDJĘCIA)

03 październik 2020
Autor: 
Wypadek na weselu. Kula dyskotekowa spadła na kobietę Redakcja

Poważny wypadek na weselu w zielonogórskiej Krępie. Na głowę starszej kobiety spadła kula dyskotekowa. Poszkodowana była reanimowana, trafiła do szpitala.

Informacja o zdarzeniu wpłynęła do zielonogórskich służb w sobotni wieczór, 3 października, tuż po godzinie 19:00.

- Kula dyskotekowa spadła na głowę kobiety - relacjonuje podinsp. Małgorzata Barska, rzeczniczka policji w Zielonej Górze.

Akcja ratunkowa

Na miejsce przybył zespół pogotowia, patrol policji oraz dwa zastępy straży pożarnej. Ponadto dyspozytor medyczny wysłał do akcji śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

- Poszkodowana kobieta była reanimowana. Ostatecznie z przywróconym krążeniem trafiła do szpitala karetką pogotowia - mówi st. kpt. Arkadiusz Kaniak, oficer prasowy zielonogórskich strażaków.


Jesteś w centrum wydarzeń? Twórz z nami portal NewsLubuski.pl! Zrób zdjęcia lub nagraj film i wyślij je na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub stronę na Facebooku.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u