Poszukiwany trzema listami zatrzymany

13 lipiec 2016
KWP Gorzów Wlkp

W sobotę (9.07) strzeleccy kryminalni oraz policjanci z dobiegniewskiego posterunku ustalili, że w jednej z miejscowości w gminie Dobiegniew znajduje się mężczyzna poszukiwany trzema listami gończymi.

32-latek przez kilka lat ukrywał się. Ku jego zdziwieniu, gdy tylko pojawił się w miejscu zamieszkania, czekali tam na niego policjanci. Element zaskoczenia jaki zastosowali kryminalni sprawił, że mężczyzna pozbawiony był jakiejkolwiek możliwości ucieczki. 32-latek trafił do policyjnego aresztu, a następnie do Zakładu Karnego, gdzie czeka go półtora roku kary pozbawienia wolności za wcześniejsze przestępstwa.

Strzeleccy kryminalni wspólnie z funkcjonariuszami Posterunku Policji w Dobiegniewie od dłuższego czasu pracowali nad zatrzymaniem przestępcy, który ukrywał się przed organami ścigania. Mężczyzna skazany został na półtora roku pozbawienia wolności za liczne kradzieże i kradzieże z włamaniem. Po kilkuletnich poszukiwaniach wpadł w ręce stróżów prawa.

KWP Gorzów Wlkp.

zatrzymany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u