Zaginął 13-letni chłopiec spod Krosna Odrzańskiego. Trwa akcja poszukiwawcza

06 listopad 2020
Autor: 
Zaginął 13-letni chłopiec spod Krosna Odrzańskiego. Trwa akcja poszukiwawcza

Strażacy i policjanci poszukują Adriana Rejdukowskiego, który zaginął koło Krosna Odrzańskiego. 13-latek wyszedł z domu i do tej pory nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Wszystko wydarzyło się w piątkowy wieczór, 6 listopada. Ze zgłoszenia, które wpłynęło do Wojewódzkiego Centrum Powiadamiania Ratunkowego (112) po godzinie 19:00 wynikało, że 13-letni chłopiec wyszedł z domu i zaginął. Ostatni raz widziany był w miejscowości Sarbia pod Krosnem Odrzańskim.

Na miejsce wysłano wiele patroli policji oraz zastępy straży pożarnej. W drodze jest także przewodnik z psem tropiącym. Mundurowi przeczesują wszystkie przyległe drogi oraz kompleksy leśne.

13-latek był ubrany w czarno-zieloną zimową kurtkę. Sytuacja jest poważna. Liczy się każda minuta, bo na zewnątrz robi się coraz zimniej.

- Prosimy wszystkie osoby, które mogą mieć jakiekolwiek informacje na temat zaginionego proszone są o kontakt pod numerem 47 79 45 211 lub 112 - apeluje podkom. Justyna Kulka, rzeczniczka krośnieńskiej policji.

Aktualizacja: Chłopiec został odnaleziony. - Został przetransportowany do szpitala na badania - informuje podkom. Kulka.

Przeczytaj też: Wypadek w Zielonej Górze. Zderzyły się dwa auta. Sprawca jest pijany (ZDJĘCIA)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.