Poważny wypadek pod Zaborem. Dwie osoby trafiły do szpitala!

08 listopad 2020
Poważny wypadek pod Zaborem. Dwie osoby trafiły do szpitala! Redakcja/Zdjęcie poglądowe

Dwa samochody osobowe zderzyły się na trasie pomiędzy Zaborem a Milskiem. Na miejscu pracują służby, droga jest całkowicie zablokowana!

W niedzielę, 8 listopada, około godziny 15:30 na Drodze Wojewódzkiej numer 282 pomiędzy Zaborem a Milskiem doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych marki Seat i Peugeot. Na miejsce zadysponowane zostały służby ratownicze. Pojazdami podróżowały łącznie trzy osoby, dwie z nich trafiły do szpitala. Kobieta kierująca Seatem jest nieprzytomna.  

Na miejscu zdarzenia swoje czynności prowadzą zielonogórscy policjanci. Funkcjonariusze ustalają dokładne okoliczności tego wypadku. Droga Wojewódzka numer 282 może być zablokowana przez najbliższe kilka godzin.

Czytaj także - Śmigłowiec LPR wylądował na boisku w Zielonej Górze. Nie było wolnej karetkiRedakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u