Śmiertelny wypadek pod Gubinem. BMW wypadło z drogi i uderzyło w drzewo!

12 listopad 2020
Śmiertelny wypadek pod Gubinem. BMW wypadło z drogi i uderzyło w drzewo! Redakcja/Grafika poglądowa

Samochód osobowy wypadł z jezdni i uderzył w drzewo na Drodze Krajowej numer 32 pod Gubinem. Autem podróżowały dwie osoby, jedna zginęła na miejscu. 

W czwartek, 12 listopada, około godziny 19 na Drodze Krajowej numer 32 pod Gubinem samochód osobowy marki BMW wypadł z jezdni i uderzył w drzewo. Na miejsce zadysponowane zostały służby ratownicze. Pojazdem podróżowały dwie osoby, kobieta oraz mężczyzna. 

Niestety mimo wysiłku ratowników życia 40-letniego kierowcy BMW nie udało się uratować. Ranna 34-letnia pasażerka trafiła do szpitala. 

Na miejscu swoje czynności prowadzą policjanci pod nadzorem prokuratora. Funkcjonariusze ustalają dokładne okoliczności tego wypadku. 

Na Drodze Krajowej numer 32 wprowadzono ruch wahadłowy. 

Czytaj także - Czas i pieniądze ceną życia 4-miesięcznej Ani

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u