Poważne potrącenie na pasach w Zielonej Górze. Ranny 79-latek trafił do szpitala (ZDJĘCIA)

22 listopad 2020
Autor: 
Poważne potrącenie na pasach w Zielonej Górze Redakcja

Samochód osobowy potrącił mężczyznę w zielonogórskiej Ochli. 79-latek znajdował się na pasach. Z obrażeniami został przetransportowany do szpitala.

Do wypadku doszło w niedzielny wieczór, 22 listopada, około godziny 17:30. Kierowca pojazdu marki Ford Focus jechał ulicą Ochla-Zielonogórska od strony centrum miasta. Nagle na przejściu dla pieszych w pobliżu skansenu potrącił mężczyznę.

Siła zderzenia była bardzo mocna. Pieszy z impetem uderzył głową w szybę samochodu i upadł na drogę kilka metrów dalej.

Ranny trafił do szpitala

Na miejsce wysłano patrole policji z drogówki oraz podstawowy zespół pogotowia. Poszkodowany mężczyzna po opatrzeniu przez policjantów i ratowników medycznych został przetransportowany ambulansem do szpitala.

- 79-latek ma złamaną nogę. Doznał też urazu głowy - informuje podinsp. Małgorzata Barska, rzeczniczka policji w Zielonej Górze.

W Ochli na ulicy Zielonogórskiej występują utrudnienia. Ruch odbywa się wahadłowo.

Przeczytaj też: Pożar porzuconego samochodu w Zielonej Górze. W bagażniku kości i łopaty

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u