Dwie osobówki zderzyły się w Zielonej Górze. Zablokowana aleja Wojska Polskiego (ZDJĘCIA)

09 grudzień 2020
Autor: 
Dwie osobówki zderzyły się w Zielonej Górze Redakcja

Kolizja na al. Wojska Polskiego w Zielonej Górze. Zderzyły się dwa samochody osobowe. Ruch od ronda PCK w kierunku Zacisza odbywa się jednym pasem.

Zgłoszenie o zdarzeniu drogowym wpłynęło do zielonogórskich służb ratowniczych w środowy wieczór, 9 grudnia, po godzinie 19:00. Na alei Wojska Polskiego w pobliżu NBP zderzyły się dwa pojazdy.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że jest to klasyczne najechanie. Kierujący samochodu marki Mercedes zahamował przed przejściem dla pieszych. Wtedy w jego tył uderzył kierowca osobowego Opla.

Droga zablokowana

Na miejsce wysłano dwa zastępy straży pożarnej oraz patrol policji. Strażacy szybko zabezpieczyli oba pojazdy. Na szczęście nikt z uczestników zdarzenia nie doznał poważniejszych obrażeń i obyło się bez interwencji zespołu pogotowia.

Początkowo służby całkowicie zablokowały aleję Wojska Polskiego od ronda PCK w kierunku skrzyżowania z ul. Zacisze i Wyszyńskiego. Teraz ruch odbywa się już jednym pasem.

Przeczytaj też: Tragedia w Zielonej Górze. Brat zabił brata. Wcześniej razem pili alkohol

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u