Wypadek na S3 koło Zielonej Góry. Dachowała osobówka. Jedna osoba poszkodowana (ZDJĘCIA)

23 grudzień 2020
Autor: 
Wypadek na S3 koło Zielonej Góry. Dachowała osobówka Fot. Dominik Brzezicki

Jedna osoba została poszkodowana po wypadku na trasie S3 na wysokości zielonogórskiej Zawady. Dachował samochód osobowy. Ruch do Sulechowa odbywa się jednym pasem.

Do wypadku doszło w środowe popołudnie, 23 grudnia, po godzinie 16:30. Kierowca samochodu osobowego marki Audi jechał trasą S3 w kierunku Gorzowa Wielkopolskiego. Nagle na wysokości Zawady z pojazdu odpadło koło. Wtedy osobówka dachowała.

Na miejsce przyjechały dwa zastępy straży pożarnej oraz patrol policji z Wydziału Ruchu Drogowego. W wyniku zdarzenia nieznacznie poszkodowany został kierowca osobówki. Mężczyzna jechał sam.

Ruch na odcinku Zielona Góra - Sulechów odbywa się jednym pasem. Na trasie S3 stworzył się długi korek, który ma już około 6 kilometrów.

Przeczytaj też: Dwaj mężczyźni pieszo przechadzali się po autostradzie A2. Mogło dojść do tragediiRedakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u