Pijany kierowca wpadł w Zielonej Górze. Miał ponad promil alkoholu (ZDJĘCIA)

28 grudzień 2020
Autor: 
Pijany kierowca w Zielonej Górze. Miał ponad promil alkoholu Fot. KMP Zielona Góra

Miał ponad promil alkoholu, a mimo to wsiadł za kierownicę i wyjechał na ulice Zielonej Góry. Mężczyzna został zatrzymany na ulicy Wrocławskiej podczas policyjnej akcji "Trzeźwy kierowca".

Wszystko wydarzyło się w poniedziałek, 28 grudnia. Zielonogórscy policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego od samego rana prowadzili działania w ramach akcji "Trzeźwy kierowca". Patrole rozstawione na ulicach miasta kontrolowały stan trzeźwości wszystkich kierowców poruszających się po drogach.

Tuż po godzinie 7:00 mundurowi zatrzymali pijanego kierowcę busa marki Mercedes. Mężczyzna wpadł na ulicy Wrocławskiej. - Badanie wykazało, że kierujący miał w organizmie ponad promil alkoholu - informuje podinsp. Małgorzata Stanisławska, rzeczniczka policji w Zielonej Górze.

Mundurowi podkreślają, że kontrole będą odbywały się przez cały dzień w różnych miejscach w mieście i na drogach powiatu.

Przeczytaj też: Pierwsze szczepienia na koronawirusa w Zielonej Górze. "Nie rozumiemy ludzi, którzy mają wątpliwości" (ZDJĘCIA)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.