Pożar mieszkania w Krośnie Odrzańskim. W akcji 3 zastępy straży pożarnej!

01 styczeń 2021
Pożar mieszkania w Krośnie Odrzańskim. W akcji 3 zastępy straży pożarnej! Redakcja/Archiwum

Pożar mieszkania w bloku przy ulicy Kazimierza Pułaskiego w Krośnie Odrzańskim. Z ogniem walczyły 3 zastępy straży pożarnej! 

W piątek, 1 stycznia, około godziny 18, dyżurny operacyjny Stanowiska Kierowania Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Krośnie Odrzańskim otrzymał zgłoszenie dotyczące dużego zadymienia na klatce schodowej jednego z bloków przy ulicy Kazimierza Pułaskiego w Krośnie Odrzańskim. Na miejsce zadysponowano trzy zastępy straży pożarnej. 

Przybyli na miejsce strażacy potwierdzili zgłoszenie, na klatce schodowej panowało duże zadymienie. Po chwili zlokalizowano źródło ognia w jednym z mieszkań. Pożarem objęte było jedno pomieszczenie, strażacy błyskawicznie opanowali pożar oraz ewakuowali mieszkańców bloku. - W zdarzeniu nikt nie został poszkodowany. - mówi mł. kpt. Piotr Gabrowski, Oficer Prasowy krośnieńskich strażaków. 

 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.