Odnaleziono ciało Wojciecha P. Był podejrzewany o morderstwo 25-latki z Sieniawy Żarskiej

06 styczeń 2021
Autor: 
Odnaleziono ciało Wojciecha Plisa. Był podejrzewany o morderstwo Redakcja

Służby odnalazły ciało Wojciecha P. Mężczyzna był podejrzewany o zabójstwo 25-letniej kobiety z Sieniawy Żarskiej.

Od poniedziałku, 4 stycznia, służby prowadziły poszukiwania za 27-latkiem podejrzewanym o morderstwo 25-latki w Sieniawie Żarskiej. Kobieta miała rany cięte w okolicy szyi. Jej śmierć była gwałtowna, spowodowana wykrwawieniem.

Znaleziono ciało 27-latka

Śledczy cały czas nie wykluczali, że mężczyzna może przekroczyć granicę i ukrywać się na terenie Niemiec. Mimo wszystko w środę, 6 stycznia, od samego rana mundurowi przeczesywali tereny w powiecie żarskim i nie tylko. Wszystko m.in. przy użyciu drona z Grupy Poszukiwawczo-Ratowniczej OSP Jarogniewice w Zielonej Górze.

W trakcie akcji żarscy policjanci otrzymali informacje o odnalezieniu ciała poszukiwanego Wojciecha P. w kompleksie leśnym na terenie województwa dolnośląskiego. Wieści potwierdza Zbigniew Fąfera, rzecznik zielonogórskiej Prokuratury Okręgowej.

Przeczytaj też: Akcja strażaków w Zielonej Górze. Mieszkańców zaniepokoiła rozlana substancja chemiczna (ZDJĘCIA)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.