Akcja policyjnych "narkotykowców" w Świdnicy pod Zieloną Górą. W aucie marihuana i metamfetamina (ZDJĘCIA)

07 styczeń 2021
Autor: 
Akcja policyjnych "narkotykowców" w Świdnicy pod Zieloną Górą Redakcja

Woreczki z marihuaną i metamfetaminą znajdowały się w samochodzie zatrzymanym przez policjantów w Świdnicy koło Zielonej Góry. 34-letni mężczyzna usłyszał już zarzut posiadania środków odurzających.

Wszystko wydarzyło się w środę, 30 grudnia. W godzinach wieczornych mundurowi z Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji wraz z funkcjonariuszami z Wydziału do walki z Przestępczością Narkotykową zatrzymali samochód marki Volkswagen Golf poruszający się po drodze krajowej nr 27 w kierunku miasta.

Policjanci doskonale wiedzieli, że w pojeździe mogą znajdować się narkotyki. To potwierdziło się tylko podczas dokładnego przeszukania auta. Funkcjonariusze natknęli się na woreczki strunowe z marihuaną i metamfetaminą.

Posiadacz narkotyków z zarzutem

Do sprawy zatrzymano dwie osoby podróżujące Volkswagenem. Narkotyki należały do 34-letniego mieszkańca Zielonej Góry. Teraz dalszym losem mężczyzny zajmie się sąd.

- Mężczyzna spędził noc w policyjnym areszcie i usłyszał zarzut posiadania środków odurzających. Drugi z mężczyzn został przesłuchany w charakterze świadka - informuje podinsp. Małgorzata Stanisławska, rzeczniczka zielonogórskiej policji.

Przeczytaj też: Ponad 850 misji lubuskich śmigłowców LPR w 2020 roku (ZDJĘCIA)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.