Kolizja w Zielonej Górze. Auto uderzyło w drzewo i przewróciło się na bok

16 styczeń 2021
Autor: 
Zielona Góra: Auto uderzyło w drzewo i przewróciło się na bok Redakcja

Wypadek na ulicy Botanicznej w Zielonej Górze. Osobówka uderzyła w drzewo i przewróciła się na bok. Na miejscu pracują służby ratownicze.

Do zdarzenia doszło w sobotnie popołudnie, 16 stycznia, po godzinie 13:30. Kierowca samochodu osobowego marki Renault Kangoo jechał w kierunku zielonogórskiej Ochli. Nagle na zakrętach w pobliżu kąpieliska Dzika Ochla prawdopodobnie wpadł w poślizg.

- Pojazd uderzył w drzewo i przewrócił się na bok - mówi st. kpt. Arkadiusz Kaniak, rzecznik zielonogórskich strażaków.

Na miejsce przyjechały trzy zastępy straży pożarnej oraz patrol policji. Przybyły też dwa zespoły pogotowia. - Samochodem podróżowały dwie osoby, które wyszły z niego o własnych siłach. Zostały przebadane w karetkach, ale nie było potrzeby transportowania ich do szpitala - dodaje st. kpt. Kaniak.

Służby zablokowały pas w kierunku centrum miasta. Policjanci kierują ruchem wahadłowo, natomiast strażacy zabezpieczają uszkodzone Renault.

Przeczytaj też: Zielona Góra: 80-latka upadła na chodnik. Przyjechali strażacy, bo nie było wolnej karetki

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.