W Lubuskiem sypnie śniegiem. Spadnie nawet do 12 centymetrów białego puchu!

29 styczeń 2021
W Lubuskiem sypnie śniegiem. Spadnie nawet do 12 centymetrów białego puchu! Redakcja/Archiwum

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenia przed intensywnymi opadami śniegu dla części powiatów województwa lubuskiego. 

Synoptycy IMGW wydali ostrzeżenie I stopnia przed intensywnymi opadami śniegu dla kilku powiatów w południowej części województwa lubuskiego. Ostrzeżenie obowiązuje od piątku, 29 stycznia, od godziny 22 i zostało wydane dla powiatów: żarski, żagański, nowosolski, wschowski oraz miasta Zielona Góra. 

Prognozuje się wystąpienie opadów śniegu, miejscami o natężeniu umiarkowanym, powodujących przyrost pokrywy śnieżnej za okres ważności ostrzeżenia od 8 cm do 12 cm. Ostrzeżenie obowiązuje do soboty, 30 stycznia, do godziny 12.

Apelujemy do kierowców o zdjęcie nogi z gazu! 

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.