Dziś przewidywane są burze z gradem

27 lipiec 2016
Nawałnica 26.07.2016 Dawid Kwiatkowski

Pogoda daje się we znaki. Dzisiaj (27.07) po godz. 13.00 termometry wskazywały ponad 28 stopni Celsjusza, ale uwaga!, przed nami silne burze.

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzega przed wystąpieniem w naszym województwie burz połączonych z opadem gradu oraz porywach wiatru do 70 km/h, podczas której może spaść do 40 mm deszczu.

Sytuacja może być poważna. Wczoraj w Zielonej Górze i okolicach także przeszła nawałnica, która spowodowała wiele podtopień.

- Mieszkam na Jędrzychowie - informuje nas internauta z Zielonej Góry - nigdy nie widziałem takich opadów deszczu. Zalana była ulica Kąpielowa, Kasztanowa a na Jędrzychowskiej pokrywy studzienek kanalizacyjnych były wypierane przez wodę.

Burze mogą wystąpić dziś w godzinach 14.00-20.00

 

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.