Załamanie pogody w regionie. W nocy będzie mocno wiało. IMGW wydało ostrzeżenia I stopnia!

04 listopad 2021
Autor: 
Załamanie pogody w regionie. W nocy będzie mocno wiało. IMGW wydało ostrzeżenia I stopnia! Redakcja/Archiwum

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenia I stopnia przed silnym wiatrem dla województwa lubuskiego. Wciąż obowiązują także ostrzeżenia przed intensywnymi opadami deszczu!

Załamanie pogody w regionie. W czwartek, 4 listopada, od godziny 20 mieszkańcy województwa lubuskiego powinni spodziewać się silnych porywów wiatru, osiągających miejscami 90 km/h. Ta niebezpieczna aura ma potrwać do godziny 5 rano. 

Prognozuje się wystąpienie silnego wiatru o średniej prędkości od 30 km/h do 40 km/h, w porywach do 90 km/h, z kierunków zachodnich. - czytamy w komunikacie. IMGW wydało ostrzeżenia I stopnia!

Jednocześnie w części województwa lubuskiego obowiązują ostrzeżenia przed intensywnymi opadami deszczu

Mocne podmuchy wiatru mogą stwarzać poważne zagrożenie dla zdrowia i życia ludzi! Pamiętajmy o środkach ostrożności. Jak należy zabezpieczyć się przed wichurą?

  • Właściwie zabezpiecz drzwi i okna, uprzątnij meble ogrodowe, doniczki i inne przedmioty znajdujące się na balkonach lub przed domem, które mogłyby zostać poderwane przez silny podmuch wiatru
  • Nie wychodź z domu, jeśli porywy wiatru przekraczają 70 km/h
  • Unikaj przebywania pod drzewami, tablicami reklamowymi oraz liniami energetycznymi
  • Nie prowadź prac na otwartej przestrzeni, ani na dachach budynków
  • Przestaw samochód spod drzewa, tablicy reklamowej lub słupa energetycznego


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u