Uwaga kierowcy! Gęste mgły w nocy i nad ranem. Widoczność mocno spadła

29 grudzień 2021
Autor: 
Uwaga kierowcy! Gęste mgły w nocy i nad ranem

Pogoda Lubuskie i ostrzeżenie IMGW. Gęste mgły pojawią się na terenie regionu. Widoczność może spaść nawet do 50 metrów, co będzie niebezpieczne dla kierowców.

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenia pierwszego stopnia przed gęstymi mgłami na terenie województwa lubuskiego. Te mają występować przede wszystkim na terenie powiatów gorzowskiego, krośnieńskiego, świebodzińskiego, strzelecko-drezdeneckiego, słubickiego oraz sulęcińskiego.

- Prognozuje się gęste mgły, w zasięgu których widzialność może wynosić miejscami od 50 m do 200 m - czytamy w komunikacie Biura Prognoz Meteorologicznych w Poznaniu.

Ostrzeżenie IMGW jest ważne od środy, 29 grudnia do godziny 9 w czwartek, 30 grudnia. Apelujemy do kierowców o uważną i ostrożną jazdę oraz o dostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze.

Przeczytaj też: Nowy rozkład jazdy MZK Zielona Góra. Nowe trasy, likwidacja linii. Sprawdź, co się zmieni (LISTA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u