Pogoda Lubuskie. IMGW ostrzega przed przymrozkami w najbliższych dniach

03 kwiecień 2023
Autor: 
Pogoda Lubuskie. IMGW ostrzega przed przymrozkami w najbliższych dniach Pixabay

Pogoda Lubuskie. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzega przed przymrozkami. Miejscami temperatura może spaść do minus 6 stopni Celsjusza.

Kwiecień plecień, bo przeplata, trochę zimy, trochę lata. To przysłowie świetnie obrazuje aktualną sytuację pogodową, która od początku miesiąca jest bardzo kapryśna i z dnia na dzień potrafi się bardzo zmieniać. Słońce często przeplata się z deszczem, a dodatkowo dołączają do tego niskie temperatury.

Pogoda w Lubuskiem - ostrzeżenia przed przymrozkami

Dziś w nocy temperatura na terenie całego województwa lubuskiego ma spaść poniżej zera. IMGW wydało ostrzeżenia przed przymrozkami dla wszystkich powiatów w Lubuskiem. Podobnie ma być także w najbliższych dniach.

- Prognozowany jest spadek temperatury powietrza w nocy poniżej 0°C. Temperatura minimalna wyniesie od -4°C do -1°C, lokalnie możliwy spadek do -6°C, przy gruncie od -6°C do -2°C, lokalnie około -8°C. Temperatura maksymalna w dzień od 1°C do 6°C - czytamy w komunikacie IMGW.

Alert będzie obowiązywał od godziny 23:00 w poniedziałek, 3 kwietnia, do godziny 9:00 w czwartek, 6 kwietnia.

Przeczytaj też: WORD Zielona Góra odwołał dziś większość egzaminów na prawo jazdy. Nie ma komu pracować


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u