IMGW ostrzega przed intensywnymi opadami deszczu. Lokalnie spadnie nawet 40 mm!

05 sierpień 2023
IMGW ostrzega przed intensywnymi opadami deszczu. Lokalnie spadnie nawet 40 mm! Redakcja/Archiwum

Weekend upłynie pod znakiem dynamicznej i zmiennej pogody. IMGW ostrzega przed intensywnymi opadami deszczu w województwie lubuskim. 

Synoptycy Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydali ostrzeżenie I stopnia dla województwa lubuskiego przed intensywnymi opadami deszczu. Prognozowane opady deszczu okresami mogą mieć umiarkowane i silne natężenie. Szacuje się, że wysokość opadu wyniesie od 30 do 40 mm.

Pogoda Lubuskie 

W sobotę prognozuje się zachmurzenie duże i całkowite. Opady deszczu, na wschodzie okresami o natężeniu umiarkowanym. Przewidywana wysokość opadu do około 15 mm. Temperatura maksymalna od 17°C do 20°C. Wiatr słaby, północny.

W niedzielę również będzie padać. Zachmurzenie duże i całkowite. Opady deszczu, na wschodzie okresami intensywne. Temperatura maksymalna od 16°C do 19°C. Wiatr słaby i umiarkowany, północno-zachodni. 

Czytaj także - Pożar hali w Zielonej Górze. Marszałek Polak zleciła badania, pobrano już próbki (ZDJĘCIA)

Źródło: IMGW-PIB


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u